Wij zijn Exclusive Dealer
Luchtstromingssensor voor in ventilatiesystemen, uitblaas-lucht, of andere lucht behandelingssystemen om nauwkeurig de stroomsnelheid, de ventilatie-flow en de temperatuur van lucht te kunnen meten in gebouwbeheer systemen.
Technische Gegevens | |
---|---|
Meetparameters | Standaardsnelheid wN van lucht, gebaseerd op standaardcondities 20 °C en 1013,25 hPa Mediumtemperatuur TM |
Te meten medium | Lucht en gassen |
Meetbereik wN | 0 ... 2,5 m/s 0 ... 10 m/s 0 ... 20 m/s |
Meetnauwkeurigheid¹) wN | 0 ... 2,5 m/s: ±(4 % van gemeten waarde + 0,05 m/s) 0 ... 10 m/s: ±(4 % van gemeten waarde + 0,2 m/s) 0 ... 20 m/s: ±(4 % van gemeten waarde + 0,4 m/s) |
Onderste detectiegrens wN | 0,2 m/s |
Reproduceerbaarheid wN | ±1,5 % van gemeten waarde |
Meetbereik TM | 0 … +60 °C |
Meetnauwkeurigheid TM (wN > 2 m/s) | ±1 K (10 … 30 °C); ±2 K in resterend interval |
Responstijd (t90) wN | Ca. 10 s (sprong van 0 naar 5 m/s) |
Bedrijfstemperatuur | -10 … +60 °C |
Vochtigheidsbereik | 0 ... 95 % rel. vochtigheid (rV), niet-condenserend |
Bedrijfsdruk | Atmosferisch (700 ... 1.300 hPa) |
Voedingsspanning UB | 24 V DC ± 20 % |
Stroomverbruik | Typ. <35 mA (max. 80 mA) |
Analoge uitgangen | 0 … 10 V Belasting RL ≥10 kΩ; CL ≤1 nF |
Elektrische aansluiting | Niet-afneembare aansluitkabel, pigtail, lengte 2 m, 4-aderig 0,25 mm², PVC |
Kabellengte (aanbevolen) | Max. 15 m |
Beschermingsklasse | IP 40 |
Veiligheidsklasse | III (SELV) |
Minimale indompeldiepte (MID) | 35 mm |
Afmetingen | Ø 12 mm, sonde lengte 144 mm |
Materiaal | PC, ABS, Vernikkeld messing |
Gewicht | 50 g (sonde) |
Leveringsomvang | Sonde, montageklem, verlengbuis, handleiding |
Opmerkingen | ¹) Onder referentieomstandigheden |
Gemakkelijk te installeren; de 360° meetkop hoeft niet met de stroomrichting te worden uitgelijnd. Daarnaast kan deze worden uitgebreid met extra buizen (variabele insteekdiepte). Bovendien is deze sensor onderhoudsvrij, gemakkelijk te reinigen (anti-stof) en langdurig stabiel.
De LED statusweergave geeft in één oogopslag duidelijkheid. En dankzij de volledig geïntegreerde elektronica is de Schmidt HVAC 100 direct op een GBS aan te sluiten.
De flowmeter voldoet aan de belangrijkste vereisten voor een efficiënt installatieproces.